Facebook Arcade

1.0.0.1
oy
0

Resmi Facebook oyun istemcisi

199.6k

Bu uygulamayı oyla

Facebook Arcade, Facebook tarafından geliştirilen resmi oyun istemcisidir. Özellikle bu amaç için tasarlanmış bir ara yüzden bu popüler sosyal ağ bağlantısı üzerindeki oyunları oynamanıza izin verir. Kısacası, Steam gibidir fakat özel olarak F2P Facebook oyunları için geliştirilmiştir.

Facebook Arcade'yi kullanmak çok basittir. Uygulama ilk olarak ana oyunları gösterir, ancak daha sonra türe göre onları filtreleyebilirsiniz ya da oynamak isteyebileceğiniz spesifik bir oyunu bulmak için arama kutusunu kullanabilirsiniz. Oynamaya başlamak için herhangi bir ismin üzerine tıklayın.

Tüm oyunlar Facebook Arcade ile aynı pencerede çalışır ve iyi bir internet bağlantısı olduğu sürece oldukça güzel çalışır. Aslında, uygulamanın güçlü yönlerinden biri de internet tarayıcısında oynamaktan çok daha iyi bir performansa sahip olmasıdır. Ayrıca daha az reklam da alırsınız.

Facebook Arcade özel olarak tasarlanmış bir platform üzerinde Facebook'tan keyif almak isteyen herkes için ilgi çekici bir platformdur. Kütüphanesi Kingsroad, Candy Crush Saga, Soccer Stars, Song Pop gibi oyunları da içerir.
Uptodown X